Przejdź do treści
Strona główna » Miesięczny program GRAJMY RAZEM.

Miesięczny program GRAJMY RAZEM.

Program Grajmy Razem to innowacyjne podejście do nauczania matematyki, które zrewolucjonizuje Twoje lekcje i przyniesie nową energię do klasy. Program został stworzony z myślą o nauczycielach, którzy pragną wzbudzić zainteresowanie i motywację swoich uczniów poprzez różnorodne i angażujące metody nauczania. Dzięki gotowym materiałom i nowoczesnym narzędziom Twoje lekcje będą bardziej dynamiczne. Dołącz do programu i razem zmieńmy oblicze edukacji matematycznej.

Zobacz korzyści programu GRAJMY RAZEM!

Zainteresujesz i zmotywujesz uczniów do nauki!

Wprowadzając podczas zajęć elementy gier, zabaw oraz ruchu jesteś wstanie wzbudzić zainteresowanie każdego ucznia! Kiedy zabawa i nauka idą ze sobą w parze jesteśmy wstanie osiągać najlepsze efekty w nauczaniu!

Zwiększysz efektywność!

Dzięki gotowym pomysłom, grom na lekcje matematyki będziesz mogła lepiej monitorować postępy uczniów i dostosować metody nauczania do ich potrzeb. Twoje lekcje staną się bardziej efektywne, a uczniowie osiągną lepsze wyniki.

Zaoszczędzisz czas!

Korzystając z gotowych rozwiązań możesz przygotować lekcje zaledwie w kilka minut! Nie musisz już spędzać długich wieczorów na poszukiwaniu ciekawych rozwiązań! Zaoszczędzony czas możesz przeznaczyć dla rodziny, przyjaciół czy na swoje hobby!

Wzbogacisz swoje zajęcia!

To nie będą już tradycyjne i monotonne lekcje. Różnorodne formy gier i zabaw zapewnią Ci szeroki wachlarz możliwości w prowadzeniu zajęć.

Otrzymasz praktyczne rozwiązania!

W każdym tygodniu otrzymasz gry edukacyjne gotowe do natychmiastowego użycia. To sprawdzone metody, które z powodzeniem zastosujesz w klasach 4 – 8.

Prowadzenie lekcji będzie satysfakcją!

Ciesz się z prowadzenia zajęć i podziwiaj jak Twoi uczniowie odkrywają piękno matematyki!

Co obejmuje miesięczny program?

Gotowe narzędzia

Poniedziałki z grą czyli w każdy poniedziałek września otrzymasz gotową grę na dwóch poziomach ( dla klasy 4- 5 oraz 6 – 8).

Inspiracje

Środa zrób to sam czyli w każdą środę września podzielę się z Tobą inspiracją na szybką grę czy zabawę, którą sama zorganizujesz w minutę.

Quizy

Piątek z quizem czyli w każdy piątek otrzymasz dostęp do gry w formie quizu. To szybkie sprawdzenie i ugruntowanie wiedzy uczniów na koniec tygodnia.

Szkolenie

Darmowy udział w webinarze, gdzie będziesz mogła zdobyć dodatkową wiedzę i inspiracje na ciekawe lekcje matematyki.

Grupa na Facebooku

Dostęp do grupy na Facebooku dla wszystkich uczestników programu.

Bonusy

Jeszcze przed rozpoczęciem roku szkolnego uzyskasz bonusowe materiały.

Nazywam się Katarzyna Wojnicka

 Jestem nauczycielką matematyki. Swoją wiedzą i doświadczeniem, dzielę się na moim profilu na Instagramie/Facebooku pod nazwą Matma z Katarzyną, w newsletterze oraz na blogu.

Pomagam nauczycielom matematyki w skutecznym nauczaniu poprzez wykorzystanie elementów gier, zabaw i ruchu.

Wiem, jak pomóc Ci odczarować lekcje matematyki. Wystarczy trochę wiedzy i odpowiednie narzędzia, z którymi poradzi sobie każdy nauczyciel.