Przejdź do treści

Wsparcie w przygotowaniu zajęć czyli 12 gotowych sztafet zadaniowych.

Mam dla Ciebie wyjątkową propozycję! Przygotowałam właśnie pakiet sztafet zadaniowych. Jest to  połączenie dwóch zestawów sztafet zadaniowych, które znajdziesz w moim sklepie. Tylko teraz ten pakiet jest dostępny w obniżonej cenie! Pakiet Sztafet Zadaniowych jest dla Ciebie jeśli: Co znajdziesz w tym pakiecie?… Czytaj dalej »Wsparcie w przygotowaniu zajęć czyli 12 gotowych sztafet zadaniowych.

Jak poprowadzić lekcję dotyczącą własności figur geometrycznych?

Jedni geometrię uwielbiają inni mają trudności z jej zrozumieniem. Jak przeprowadzić takie zajęcia by zaciekawiły i zaangażowały uczniów? Zapraszam do przeczytania poniższego wpisu i zapoznania się z moją propozycją. Rozsypanka wyrazowa Na początek uczniowie otrzymali zagadkę do rozwiązania w formie… Czytaj dalej »Jak poprowadzić lekcję dotyczącą własności figur geometrycznych?

7 pomysłów na ciekawą lekcję matematyki.

Dzisiaj przychodzę do Was z 7 inspirującymi pomysłami na ciekawe lekcje matematyki, które z pewnością wzbudzą zainteresowanie wśród Waszych uczniów. Wykorzystajcie te zabawy, gry i ćwiczenia, aby uczniowie odkryli magię matematyki w nowatorski sposób!